Przetargi

Zapytanie cenowe w trybie uproszczonym

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu postępowania przetargowego o udzielnie zamówienia publicznego na rzecz projektu  pn. „Utworzenie nowoczesnych pracowni: przyrodniczo – geograficznej, fizyczno – technicznej, pracowni języka angielskiego i niemieckiego oraz adaptacja sali rehabilitacyjnej dla uczniów niepełnosprawnych w Zespole Szkół w Wojcieszowie.” współfinansowanego z środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Oś priorytetowa: 7 Infrastruktura edukacyjna, Działanie: 7.1 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną, Poddziałanie: 3 - 7.1.3 Inwestycje w edukację przedszkolną, podstawową i gimnazjalną – ZIT AJ.

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Stanowisko ds. programów unijnych
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Mateusz Bomok
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 14 lutego 2017 08:48
Dokument wprowadzony do BIP przez: Mateusz Bomok
Ilość wyświetleń: 553
08 marca 2017 13:30 Mateusz Bomok - Dodanie załącznika [zawiadomienie_o_wyborze_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 marca 2017 15:46 Mateusz Bomok - Dodanie załącznika [umowaprojekt.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
06 marca 2017 15:45 Mateusz Bomok - Usunięcie załącznika [umowaprojekt.pdf] z dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::