Oferty na realizację zadań publicznych z pominięciem otwartego konkursu ofert

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Uproszczona oferta realiacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust. 3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Jeleniej Górze, Zarząd Koła Nr 8 z siedzibą w Wojcieszowie przy...

Uproszczona oferta realiacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust. 3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie "PRZYJACIELE WOJCIESZOWA" z siedzibą w Wojcieszowie przy ulicy Mostowej 15, zgodnie z art.19a w/w ustawy w terminie do dnia 11 stycznia 2019 r....

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust.3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych z siedzibą w Wojcieszowie przy ulicy Bolesława Chrobrego 105, zgodnie z art.19a w/w ustawy w terminie do dnia 30 października...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust.3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez " Polski Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Jeleniej Górze, Zarząd Koła Nr 8, 59-550 Wojcieszów”,...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust.3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez " Polski Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Jeleniej Górze, Zarząd Koła Nr 8, 59-550 Wojcieszów”,...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie Wspierające Osoby Niepełnosprawne "Miłek" ul. Miedziana 1, 59-550 Wojcieszów, zgodnie z art. 19a w/w ustawy w terminie do dnia 11 czerwca...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie "SPELEOKLUB BOBRY" ul. Rynek 11, 68-100 Żagań, zgodnie z art. 19a w/w ustawy do dnia 30 kwietnia 2018 r. można zgłaszać uwagi dotyczące...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art.19a ust.3 ustawy z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez " Polski Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Jeleniej Górze, Zarząd Koła Nr 8, 59-550 Wojcieszów”,...

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Na podstawie art. 19a ust. 3 ustawy z dnia 24.04.2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie umieszcza się ofertę na wsparcie realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie „PRZYJACIELE WOJCIESZOWA” ul. Mostowa 15, 59-550 Wojcieszów, zgodnie z art.19a w/w ustawy w terminie do dnia 11 stycznia 2018...

Zatrzymaj banner przewijany
Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::