Przetargi

Zapytanie o cenę w trybie uproszczonym: „1. Dostawa urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku , montaż urządzeń w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (sala posiedzeń w Urzędzie Miasta w Wojcieszowie, ul. Pocztowa 1). Przeszkolenie dwóch pracowników w zakresie obsługi urządzeń i teletransmisji z obrad w siedzibie Urzędu Miasta. 2. Hosting na serwerze strumieniowym materiałów wideo przez okres 1 roku.”

Załączniki

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Dokument wytworzony przez: Stanowisko ds. informatyki spraw obronnych i obrony cywilnej
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 16 października 2018 13:13
Dokument wprowadzony do BIP przez: Stanisław Rychlicki
Ilość wyświetleń: 266
24 października 2018 11:01 Stanisław Rychlicki - Dodanie załącznika [uniewaznienie_postepowania_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 października 2018 11:29 Stanisław Rychlicki - Dodanie załącznika [infor_z_otwar_ofert_2.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 października 2018 14:18 Stanisław Rychlicki - Dodanie załącznika [gampodpowiedz.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::Witaj na nowej stronie BIP Urzędu Miasta Wojcieszów!!!::