Komisja Rewizyjna Kadencja 2018 - 2023

Skład

Przewodnicząca Komisji

Zastępca Przewodniczącego

Członek Komisji

Członek Komisji

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 19 listopada 2018 08:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Stanisław Rychlicki
Ilość wyświetleń: 4495
17 września 2019 09:52 Stanisław Rychlicki - Dodanie nowej informacji.
06 września 2019 13:17 Stanisław Rychlicki - Dodanie nowej informacji.
06 lutego 2019 11:55 Urszula Franków - Aktualizacja danych członka komisji: Członek Komisji.